Як продати ліс-кругляк сосни в Харкові через Prozorro

Електронна система публічних торгів Prozorro.Sale дає можливість продавати лісосировину по найбільш вигідним цінам. Продати чи купити ліс-кругляк сосни та іншу деревину можна на відкритій онлайн площадці Прозорро.Продажі. З лютого 2020 року через антикорупційну державну систему відкритих торгів можна реалізовувати ліс у Харкові та інших регіонах України. Щоб отримувати актуальну інформацію про тендери лісозаготівельних компаній, реєструйтеся на УББ – Українській Універсальній Біржі.

Як відбуваються торги лісом кругляком на Прозорро

Щоб опублікувати інформацію про тендер чи прийняти участь у аукціоні в якості покупця, потрібно зареєструватися у системі Прозорро. Для участі в тендері необхідно підготувати та надати документи, які вказані у вимогах до тендерної документації. Одним із зручних майданчиків, на якому відразу публікуються відкриті дані про нові тендери та пропозиції є Українська Універсальна біржа. На УББ можна знайти детальну інформацію про те, як можна прийняти участь в аукціоні з купівлі-продажу деревосировини сосни. Більше можна дізнатися за посиланням https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/prodat-lis-kruglyak-sosn-v-harkovi-na-prozorroprodazhi/

Запуск системи електронних публічних торгів через онлайн ресурс Прозорро дає рівні можливості всім учасникам аукціону. Для закупівель діє принцип редукціону, тобто зниження ціни на сировину у процесі проведення торгів. Торги проводяться в три раунди, під час яких постачальники можуть знижувати ціни на визначену суму від своєї початкової ставки. Мінімальний крок зниження ціни коливається у межах 0,5-3% від бюджету. Тобто учасник не може різко знижувати свою заявлену першою ціну більше, ніж на 3% у кожному раунді.

Що дає продавцю користування біржею УББ

Для того, щоб реалізувати свою продукцію за зваженими ринковими цінами, лісозаготівельній компанії потрібно мати розгорнуту інформацію про цінові та якісні пропозиції на аукціонах. А також мати можливість опублікувати дані про лісосировину на відкритих майданчиках та залучати максимальну кількість покупців. Таким чином, можна обрати ту компанію чи підприємця, який запропонує найбільш прийнятні комерційні умови угоди. УББ є лідером системи Прозорро.Продажі. Для учасників УББ пропонується зручна система розсилки на електронні адреси, а також на месенджери Viber, Telegram.