Особливості роботи Прозорро

Електронна система Прозорро працює протягом чотирьох років, а починаючи з 2016 року до даної електронній системі підключений найпопулярніший сайт з продажу тендерів Українська універсальна біржа. Саме дана біржа включає в себе максимальну кількість користувачів і є показовою серед подібних діючих на території України. Бути користувачем даного порталу означає мати можливість брати участь в торгах не тільки у приватних осіб, а й у державних організацій. Виграти тендер з державною закупівлею це значить отримати вигідну пропозицію з хорошим заробітком і просунути свій бізнес вперед. Перевага таких бірж в тому, що вони мають певний рівень акредитації від Міністерства економіки розвитку і торгівлі.

Українська універсальна біржа — це унікальний помічник не тільки постачальникам, але і підрядів. Також дана платформа дозволяє займатися державними закупівлями без ризику втратити гроші. Біржа працює на території України понад двадцять років, а значить має колосальний досвід в даному напрямку. Приймати участь в державних державні закупівлі Прозорро через Українську універсальну біржу значить убезпечити себе на 100%.

5 переваг роботи з біржею

Фізична або юридична особа, яка вибрала саме цю біржу має ряд переваг, а саме:

  • завжди бути в курсі всіх нових тендерів, які публікуються на електронній система Прозорро. Якщо користувач вибрав розсилку повідомлень, та ще й включив фільтр на цікаві теми, то такий користувач явно не упустить свій шанс, так як повідомлення приходять в режимі реального часу, тобто при публікації нового тендера користувач моментально дізнається про це. У фільтрі також можна поставити ту область, яка цікавить потенційного виконавця.
  • мати доступ до всіх текстових і відео матеріалами, які допомагають більш ефективно виконувати роботу в даному напрямку. Дається доступ на ютуб канал, де все розписано детально, а значить є відповіді на всі хвилюючі питання. Наприклад, як правильно поповнити рахунок на своєму профілі або як вивести отримані гроші.
  • можливість подати заявки на участь в аукціоні, робити ставки і бути в курсі перебігу аукціону. На сайті Прозорро неможливо ретельно стежити за ходом аукціону, доступний лише моніторинг за наявними тендерів. На Українській універсальній біржі є можливість стежити за всією інформацією. Також через біржу можна подати заявку на участь в тендері.
  • при виникненні незрозумілій ситуації завжди є можливість звернутися в службу підтримки. У консультаційному відділі працюють кваліфіковані професіонали, які підкажуть рішення виниклої проблеми. Зв’язатися з співробітниками можна зателефонувавши за вказаним на сайті номером. Також є можливість замовити зворотний дзвінок.
  • існує можливість оформлення банківської гарантії, дана функція популярна у користувачів, які організовують торгу. Дана гарантія дозволяє убезпечити замовника в тих випадках, коли виконавець не виконує умови. У таких випадках банк виплачує вартість тендеру. Для більш детальної інформації замовник повинен звернутися в службу підтримки.

Надійність

Нежадібні працездатність сайту сьогодні досить актуальне питання, так як на просторах інтернету завелося безліч шахраїв. Прозорро це державний сайт, який на пряму не займається продажами. Всі закупівлі проходять тільки через спеціально акредитовані торгові сайти www.uub.com.ua/rus/prozorro/sale/komercijni-torgi/. Українська універсальна біржа, найнадійніша платформа, яка пройшла чотири ступені акредитації саме тому з даної біржею працюють десятки тисяч підприємців по всій Україні. Ті хто ще сумнівається в таким вигляді бірж втрачають величезний шанс стати частиною державних закупівель та зайняти лідируючі позиції в своїй галузі.