Новини торгової біржі «Українська універсальна біржа»

«Українська універсальна біржа» є найкращим в Україні майданчиком для проведення аукціонів та тендерів, на яких можна реалізовувати різноманітні ресурси, паливо, земельні ділянки, невикористані активи та інші товари. У таких торгах вже п’ять років беруть участь державні та комунальні організації, вітчизняні та міжнародні підприємства, компанії-трейдери та звичайні користувачі ринків. З 2016 року на біржі було проведено понад 410 000 вільних на успішних торгів, з яких компанії отримують великі прибутки. Кожного року «УУБ» та її партнер «Прозорро» щороку отримують декілька мільярдів прибутку, більша частина з яких надходить до державного бюджету України.

Працівники біржі завжди слідкують за тим, аби уся інформація на сайті Української універсальної біржі» та на «Прозорро» завжди була актуальна та дійсна. Вони завжди перед тим, як записати будь-які дані до сторінок сайту, перевіряють усю інформацію на інших інформаційних джерелах. Саме тому можна бути упевненим в актуальності й прозорості усіх можливих подій на торговій біржі. Інформацію про головні події майбутніх та минулих днів можна побачити за посиланням www.uub.com.ua/rus/presscenter/novosti-birzhi/prodazha-lesa-kruglyaka-na-ofitsialnoj-ploshadke-prozorrosale/.

Крім того, усі підписники та учасники системи «Прозорро» отримують на електронну пошту розсилку нових аукціонів чи подій, які цікаві для користувача торгово-ресурсної біржі. Також постійно повідомляються про зміни під час проходження аукціону чи тендеру, наприклад, зміна ціни, чи обрання переможця торгів, який зможе підписувати контракт з постачальником.

Також електронний майданчик «Прозорро.Продажі» надає своїм клієнтам та користувачам безпеку та прозорість. Усі їхні непублічні дані захищаються спеціалістами з кібербезпеки, волонтерами та громадськими діячами. Вони захищають людей та сайт біржі від дій хакерів, шахраїв, бюрократів, корупції та інших протизаконних діянь. Усі бажаючі можуть у вільному доступі побачити усю публічну інформацію щодо сайту та торгів.

У разі, коли клієнт заплутався, чи не знає, що робити далі на сайті чи під час створення, закінчення торгів, він може зв’язатись з представником торгової біржі «УУБ» чи ДП «Прозорро». Персональний менеджер у режимі 24/7 відповість на усі питання та допоможе у роботі на сайті, подзвонивши на гарячу лінію, написавши на пошту, Телеграм, чи Фейсбук.