Державна агенція резерву України приймає участь в Прозорро.Продажі

Державне агентство резервів — установа, створена на початку 1991 року Кабінетом Міністрів України. Однак перелік та обсяги товарів і ресурсів, які повинні знаходитись у ліквідних резервних фондах України, передбачені законодавством. В даний час цей інститут працює відповідно до норм №. 517, затверджений у 2014 р. У документі зазначено, що ця установа повинна перебувати під керівництвом виконавчої влади. Зараз цією установою керують Рада міністрів та Міністр економіки, торгівлі та економічних питань. Однією з багатьох функцій Державного заповідника України є створення і повне використання полярних заповідників країни. В останні роки в державному пулі були проведені різні реформи. Тепер керівництво установи має контролювати та підвищувати рівень ефективності управління та повністю реорганізувати процес управління державним резервом.

Надійний продаж непроданих активів Державного резервного агентства на аукціоні Prosoro

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - 2-2.jpg

Державне агентство базується в Києві та має власного генерального директора. Він має філії по всій країні, і зараз їх налічує 33. До цих підприємств належать склади та морозильні камери, пекарні та пекарні, нафтопереробні заводи та дослідницький інститут.

На сьогодні державні резерви України мають 70 найменувань стратегічного значення (цей перелік включає такі продукти, як продовольство, нафта та нафтопродукти, паливо, підприємства та ресурси для виробництва), а також 3800 інших продуктів, які є частиною мобілізації. Заповідники.

Роками робота та інформація про державний заповідник були закриті для пересічних громадян. Зараз метою політики закладу є зробити його максимально відкритим та доступним для жителів країни. Завдяки новим змінам це стало можливим. Це також дозволило продати невикористані активи на електронних аукціонах на державній фондовій біржі «Prozorro.Продажі». Тому в державному резерві через sale.ueex.com.uaпродаж власності — це реалізація ресурсів поза державним резервом, логічна наступність і реформа.

Обмін невикористаними активами в державному резерві через офіційну електронну платформу телебачення «UUB»

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - 3-2.jpg

За чотири роки офіційної роботи та прозорих аукціонів система продажів Prosoro змогла провести майже 300 000 різних аукціонів, демонструючи товари від дерева до землі. Загалом обмін отримав понад 25 мільярдів гривень, більша частина яких наповнила державний бюджет нашої країни. Національний банк, Міністерство економіки та комерції, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, різні міжнародні донори, волонтери та представники громадськості допомогли Просоро у цих великих успіхах. Завдяки великій та професійній базі працівників енергообмін в Україні став найбезпечнішою, найшвидшою та найперспективнішою системою аукціонів в Україні, зменшивши тим самим дискримінацію, корупцію та шахрайство серед учасників.

Окрім того, безпека sale.ueex.com.ua/filter/write-off-resources-of-the-government-reserveконтролюється спеціалістами у цій галузі за підтримки пересічного українця. Люди можуть вільно стежити за загальною інформацією на веб-сайтах, що торгують, переглядати аукціони та дізнаватися про чудові можливості для безперервної торгівлі.